AZAK TAKIM TEKNOLOJILERI A.Ş

Azak Takım

  • Demir Çelik Sanayi
  • Üyelik: 09 Şubat 2024
2018 yılında kurulan Azak Takım Teknolojileri A.Ş. HSS Dairesel Testere üretimine başlayarak Türkiye'de bir ilke imza atıyor.   Demir-Çelik sektöründeki 33 yıllık bilgi ve tecrübenin ışığında son teknoloji…

2018 yılında kurulan Azak Takım Teknolojileri A.Ş. HSS Dairesel Testere üretimine başlayarak Türkiye'de bir ilke imza atıyor.

 

Demir-Çelik sektöründeki 33 yıllık bilgi ve tecrübenin ışığında son teknoloji ve tam otomasyon sisteme sahip tesisimizde üretilecek ürünlerimiz ile sektöre farklı bir yön vereceğiz.

 

HSS Dairesel Testerelerin üretimi sürecinde büyük önem arz eden, ayrıca testerenin kalite ve performansını doğrudan etkileyen proseslerin başında “Isıl işlem” ve “PVD kaplama” gelmektedir.  Bu bilinçle yola çıkan Azak Takım Teknolojileri A.Ş., üretim sürecindeki tüm prosesleri kendi tesisinde gerçekleştirmek için gerekli yatırımı yapmıştır. Ayrıca tesiste, üretimin her kademesini kontrol altına almak ve kalitenin tesadüf olmadığını ispatlamak amacıyla son teknoloji ve yüksek donanımlı kalite kontrol laboratuvarı yer almaktadır.

2019 yılında ilk ürünlerini piyasaya sunacak olan Azak Takım Teknolojileri A.Ş., HSS dairesel testerelerin dışında, yarı mamul olarak sertleştirilmiş disk, kaplamalı disk, kaplamasız disk vb. özel taleplerinize de cevap verebilecek durumdadır.

Hedefimiz; sizin çözüm ortağınız olup‚ çalışmalarınızda düşük maliyet‚ yüksek performans ve maksimum verim sağlamaktır. Hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle piyasanın lideri olma konusunda iddialıyız.

Müşterilerimizle birlikte çalışarak, kesme işlemlerini analiz ediyor ve hem malzeme hem de makine koşullarındaki önemli değişkenleri tespit ediyoruz.  Tespitler doğrultusunda uygun HSS Dairesel Testereyi belirleyip ikincil işlemlerin önüne geçerek üretim maliyetlerinin düşmesini ve performans artışını sağlıyoruz.

Türkiye ve Dünya için katma değer yaratmayı amaç edinen Azak Takım Teknolojileri A.Ş., ekonomiye, topluma ve çevreye verdiği değer ile üretim programını oluşturmaktadır. Gelecek için şiar edindiği değerlerinden, güvenilir, dürüst, çevreye duyarlı, insana değer veren, gelişime, yeniliğe önem veren bir kurum olarak, taviz vermeden üretmeye ve kalıcı değerler yaratmaya devam edecektir.

Makine, Metalurji ve Malzeme alanındaki en son gelişmeleri takip ederek, konusundaki uzman kişilerle, HSS Dairesel Testerelerin doğru bir şekilde kullanımı için gerekli teknik desteği sunar.

Azak Takım Teknolojileri A.Ş. müşterileri için daha yüksek üretim verimliliğini sağlayabilmek adına eğitim ve teknolojik yatırımlara önem vermektedir. Bu doğrultuda bir araya getirmiş olduğu teknik kadro ve teknolojik fabrikasıyla kalite ve üretkenlik standartlarını sürekli olarak yükseltecektir.

. . .

İçerik Metal Medya tarafından üretilmiştir. Editöryal görüş, şirketin görüşüne aykırı olabilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Azak Takım Ürünleri