BAKIROĞLU TESISAT MALZEME SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

Bakıroğlu Tesisat

  • Demir Çelik Sanayi
  • Üyelik: 09 Şubat 2024
Yerli ve milli bir marka olan Bakıroğlu Tesisat Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2008 yılında Kocaeli’de kurulmuştur. Karbon Çelik , paslanmaz Çelik , alaşımlı Çelikler ve Özel Çelik grupları…

Yerli ve milli bir marka olan Bakıroğlu Tesisat Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2008 yılında Kocaeli’de kurulmuştur.

Karbon Çelik , paslanmaz Çelik , alaşımlı Çelikler ve Özel Çelik grupları olmak üzere sektörün tüm ihtiyaçlarını üretebilecek kapasitededir.

Bakıroğlu Tesisat Kurulduğu yıldan bu yana; karbon çelik , paslanmaz çelik , alaşımlı çelikler ve özel çelik grupları olmak üzere sektörün tüm ihtiyaçlarını üretebilecek kapasitededir.

Petrol ve doğalgaz hatlarına, rafineri ve petrokimya tesislerine, arıtma ve ayrıştırma tesislerine, nükleer ve elektrik üretim santrallerine, baraj ve heslere, Lastik, gıda, kimyasal ve makina/pres imalatlarına Paslanmaz Fittings, Titanyum Fittingns, A105 Çelik Fittings, Valfler, Dişli SW, Kep, Flanş, Thredolet, Dövme Dirsek, Dövme Redüksiyon Dirsek, Dövme Tee, Dövme Redüksiyon Tee, Kır Tapa, Rekor, Bushing, Sokalet ile teknik çizimler doğrultusunda özel ürünler üretmektedir.

2018 yılı itibariyle değişen sosyal, ekonomik koşullara adapte olabilmek için; Bakıroğlu Tesisatın iş süreçleri, organizasyon yapısı yeniden tasarlanmış, 10. yılda bir atılım yapılarak, istikrarlı büyümeyi esas alan bir anlayışla ana iş alanlarını genişletmek, çalışanların verimliliğini ve performansını en üst düzeye taşıyacak bir ortam yaratmak ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla imalat, dizayn(tasarım) ve mühendislik faaliyetlerinde değişiklikler yapılmıştır.

Standart Bakıroğlu Tesisat ürün sınıfları şunlardır:

  • Paslanmaz Çelik DIN ve EN Normunda Flanşlar
  • Paslanmaz Çelik ANSI Normunda Flanşlar
  • Paslanmaz Dişli Bağlantı Elemanları
  • Paslanmaz Soket Kaynaklı Fittingsler

. . .

İçerik Metal Medya tarafından üretilmiştir. Editöryal görüş, şirketin görüşüne aykırı olabilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bakıroğlu Tesisat Ürünleri