AVEKS İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Aveks

  • Demir Çelik Sanayi
  • Üyelik: 14 Ağustos 2007
AVEKS  İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 1995 yılından beri endüstriyel üretim ve çelik için hammadde tedarikçisidir. AVEKS İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş, sahip olduğu geniş tedarikçi yelpazesi ile birlikte edindiği bu…

AVEKS  İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş. 1995 yılından beri endüstriyel üretim ve çelik için hammadde tedarikçisidir.

AVEKS İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş, sahip olduğu geniş tedarikçi yelpazesi ile birlikte edindiği bu deneyimle; demir çelik ve diğer endüstriler için pik demir, ferro alyajlar, noble alyajlar, kömür ve karbon ürünleri, metal ve mineraller, çeşitli özlü teller, aşındırıcılar, refrakter ürünler, demir için kimyasallar, çelik , içeren geniş bir ürün yelpazesi sunar. Pazardaki köklü konumumuz ve dünya çapındaki üreticilerle ilişkilerimiz sayesinde sürekli olarak yeni ürünler geliştiriyor ve müşteri tabanımızı genişletiyoruz.

Müşterilerimizin mutluluğunu ve memnuniyetini sağlamak için onlara rekabetçi fiyatlar sunuyor ve yakın ilişkiler kurmaya çalışıyoruz. Bu pazardaki hem uygun maliyetli hem de yaratıcı çözümlerimiz, kendimizi daha da büyüyen dünya pazarının ihtiyaçlarını karşılayarak, piyasada daha iyi konumlanmamızı sağladı.

Sadece ürünlerimizin güvenilirliği ve kalitesinden değil, aynı zamanda sağladığımız hizmetin hızı ve kalitesiyle de gurur duyuyoruz. Mükemmelliğe olan bağlılığımız, müşteri tabanımızı Türkiye, Avrupa, Kuzey Afrika , Günay Amerika , Hindistan , Uzak Doğu , BDT ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişletmemize yardımcı oldu.

Müşterilerin yaşadıkları zorlukları minimuma indirmek için organize profesyonel servislerimizden faydalanarak pek çok engelin başarıyla üstesinden gelmiş bulunmaktayız. Dünyanın dört bir yanındaki ofislerimiz (Istanbul, Beijing, Kolkata, Dammam, Dubai, Cairo, Geneva) çeşitli konumlardaki antrepolarımız ve kalifiye çalışanlarımızla, ithal ettiğimiz ürünleri hasar, kayıp ve verimsiz kullanımdan koruyarak optimize etmeye çalışmaktayız.

 

Yıllar geçtikçe, her çeşit metalurjik hammaddenin en güvenilir tedarikçilerinden biri olmak için kendimizi geliştirdik. Her şeyin yanı sıra öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaclarını karşılayan  daha iyi bir hizmet verebilmektir.

. . .

İçerik Metal Medya tarafından üretilmiştir. Editöryal görüş, şirketin görüşüne aykırı olabilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aveks Ürünleri